Wśród wiosennych widoków Ojcowskiego i Babiogórskiego Parku Narodowego oraz klimatycznych uliczek Kazimierskiego Krakowa uczniowie odpoczywali od szkolnych obowiązków jednocześnie doświadczając świata i przyrody oraz poznając historię Kopalni Soli w Wieliczce, czy Fabryki Schindlera.

Czytaj całość...

Za nami pierwszy Dzień Otwarty! Cieszymy się, że tak licznie nas odwiedziliście i z chęcią uczestniczyliście w przygotowanym programie. Mamy nadzieję, że bawiliście się równie dobrze jak my. Przede wszystkim jednak, że otrzymaliście odpowiedzi na swoje pytania oraz lepiej poznaliście i zrozumieliście…

Czytaj całość...

Spojrzenie na wiarę i postawy chrześcijańskie z zupełnie innej strony, w nieco młodzieżowym ujęciu. Przestrzeń na rozmowy, zadawanie pytań, wymianę doświadczeń. A to wszystko w wolności i z poszanowaniem drugiego.

Czytaj całość...

Nasz sekretariat służy wiedzą i pomocą. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące LO ALTUM. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 8.15 do 15.15 – tel. 780 603 792 albo kontakt@tt.kamilzuk.atthost24.pl.

Czytaj całość...